Komisyonlar

EĞİTİM VE STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Başkan:

Prof. Dr. M. Ali Akcayol

Üyeler:

Doç. Dr. Hacer Karacan

Doç. Dr. Oktay Yıldız

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Demirci

Yardımcı Personel:

Arş. Gör. Dr. Feyza Yıldırım Okay

 

EĞİTİM KOMİSYONU

Başkan:

Doç. Dr. Hacer Karacan

Üyeler:

Dr. Öğr. Üyesi Öner Barut

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Sarıkaya

Yardımcı Personel:

Arş. Gör. Dr. Ceren Güzel Turhan

 

KALİTE GÜVENCE KOMİSYONU

Başkan:

Doç. Dr. Oktay Yıldız

Üyeler:

Arş. Gör. Dr. Begüm Mutlu

Arş. Gör. Dr. Sedef Demirci

Yardımcı Personel:

Arş. Gör. Ayşegül Koçak

 

AKREDİTASYON KOMİSYONU

Başkan:

Prof. Dr. M. Ali Akcayol

Üyeler:

Doç. Dr. Hacer Karacan

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Demirci

Yardımcı Personel:

Arş. Gör. Dr. Begüm Mutlu

Arş. Gör. Gizem Nur Karagöz

Arş. Gör. Habibe Güler

 

MADDİ HATA KOMİSYONU

Başkan:

Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Atay

Üyeler:

Arş. Gör. Dr. Sedef Demirci

Arş. Gör. Emre Doruk

 

YATAY GEÇİŞ VE İNTİBAK KOMİSYONU

Başkan:

Dr. Öğr. Üyesi Çağrı Şahin

Üyeler:

Dr. Öğr. Üyesi Uraz Yavanoğlu

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Sarıkaya

 

ERASMUS, FARABİ, MEVLANA VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER KOMİSYONU

Başkan:

Dr. Öğr. Üyesi Duygu Sarıkaya

Üyeler:

Arş. Gör. Dr. Feyza Yıldırım Okay

Arş. Gör. Kevser Özdem

 

STAJ KOMİSYONU

Başkan:

Dr. Öğr. Üyesi Uraz Yavanoğlu

Üyeler:

Dr. Öğr. Üyesi Çağrı Şahin

Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Atay

Yardımcı Personel:

Öğr. Gör. Bilgehan Arslan

Öğr. Gör. Aybike Şimşek Dilbaz

 

MEZUNLARLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Başkan:

Öğr. Gör. Dr. Muhammet Ünal

Üyeler:

Arş. Gör. Metehan Güzel

Arş. Gör. Özlem Alpay

 

PAYDAŞLARDAN VERİ TOPLAMA, ANALİZ VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Başkan:

Dr. Öğr. Üyesi Öner Barut

Üyeler:

Arş. Gör. Metehan Güzel

Arş. Gör. Yasin İnağ

Arş. Gör. Mestan Fırat Çeliktuğ

 

LABORATUVAR KOMİSYONU

Başkan:

Öğr. Gör. Dr. Muhammet Ünal

Üyeler:

Öğr. Gör. Bilgehan Arslan

Arş. Gör. Mestan Fırat Çeliktuğ

 

KOORDİNATÖRLÜKLER

Uzaktan Eğitim

Doç. Dr. Hacer Karacan

Arş. Gör. Emre Doruk

 

Çift Ana Dal / Yan Dal Programları

Dr. Öğr. Üyesi Uraz Yavanoğlu

 

Öğrenci Toplulukları ve Sosyal Faaliyetler

Arş. Gör. Duygu Sinanç Terzi

Arş. Gör. Yasin İnağ

 

Bölüm Web Sayfası ve Sosyal Medya

Arş. Gör. Gizem Nur Karagöz

Arş. Gör. Ayşegül Koçak

 

Bölüm Tanıtımı

Arş. Gör. Dr. Ceren Güzel Turhan

Öğr. Gör. Aybike Şimşek Dilbaz

 

Bölüm Ders ve Sınav Programı

Arş. Gör. Kevser Özdem

Arş. Gör. Habibe Güler