Duyurular
10 Kasım 2020 01:01

 

Staj raporlarının teslimi için son tarih 20 Kasım 2020 Cuma 17:00’dir. Belirtilen tarih sonrasında staj raporu kabul edilmeyecektir. COVID-19 salgını dönemine ait olmak üzere, staj evraklarını okula gelmeden e-posta ile gönderen öğrencilerin, evrakların orijinal, ıslak imzalı hallerinin de yukarıda belirtilen son teslim tarihinden önce staj raporları ile birlikte posta yolu ile ya da elden bölüm başkanlığına teslim edilmiş olması gerekmektedir, aksi halde stajları geçersiz sayılacaktır.

Firma tarafından verilmesi gereken Staj Başarı Belgelerinin de belirtilen tarihe kadar bölüm sekreterliğine ulaştırılmış olması gerekmektedir.

Staj işlemlerinin uygulanmasında, bölümümüz öğrencilerinin önlü arkalı kimlik renkli fotokopileri ve staj evraklarını mavi kalemle imzalayarak bilgisayarstaj@gazi.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Posta yolu ile gelecek evraklarda, postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Staj raporunun format ve içerik olarak eksiksiz olmasına dikkat edilmelidir. Staj Rapor Şablonu ve Yazım Kılavuzu belgelerine Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Staj Sekmesinden erişilebilir.

 

STAJ KOMİSYONU