2019- 2020 dönemi proje tabanlı değişim programı başvuruları başlamıştır. Başvurular en geç 12 Nisan 2019 tarihine kadar www.yoksis.gov.tr üzerinden yapılmaktadır. Başvuruların tamamlandıktan sonra Eğitim Öğretim ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Değişim Programları Birimi'ne ulaştırılması gerekmektedir.
Başvuru şekil ve koşullarını içeren YÖK yürütme kurulu kararı ve Üniversitemizin anlaşmalı olduğu kurumların listesini görmek için tıklayınız.
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.