Bölümümüz öğrencilerinin Akademik Takvim'de belirtilen tarihlere uygun olarak ders alma işlemlerini gerçekleştirmeleri, ders onaylarını vermeleri ve danışman onaylarını yaptırmaları gerekmektedir. Ders onaylarını vermeyen öğrencilerin danışman onayları yapılmayacaktır ve ders kayıtları geçersiz olacaktır.
Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı sayfasındaki ayrıntılı duyuruyu öğrencilerimizin incelemesi gerekmektedir:
Bölüm Başkanlığı
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.