Gazi Teknoloji Transfer Ofisi (Gazi TTO) tarafından Halk Bankası ana sponsorluğunda Gazi Üniversitesi lisans son sınıf öğrencilerinin başarılı bitirme projelerini desteklemek amacıyla düzenlenen III. Lisans Bitirme Projeleri Yarışması'nın Ödül Töreni 07 Haziran 2016 tarihinde Gazi Üniversitesi Kültür Merkezinde yapıldı.
38 Proje başvurusunun yapıldığı yarışmada ”Tamamen Yerli ve Performans Kayıpsız Arama Motoru Yazılımı” projesiyle mansiyon ödülü kazanan bölümümüz öğrencisi Yasin KANSU ve akademik danışmanı Prof. Dr. M. Ali AKCAYOL'u kutlar, başarılarının devamını dileriz.
Bölüm Başkanlığı
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.