2016-ÖSYS sonucu ile Üniversitemizin yükseköğretim programlarına kayıt olan öğrencilere yönelik olarak Uyum Programı kapsamında Fakültemizi ve Bölümlerimizi tanıtmaya yönelik olarak Bilgisayar Mühendisliği Bölümü olarak Akademi Salonunda etkinlik gerçekleştirilmiştir. Etkinlik, Sayın Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Şeref SAĞIROĞLU'nun açılış konuşmasıyla başlamıştır. Arş. Gör. Begüm MUTLU ve Arş. Gör. Ebru AYDOĞAN tarafından hazırlanan sunumlar ile Fakültemiz ve Bölümümüz hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Öğrencilerimizin yoğun ilgi ile dinledikleri sunumlar ile Uyum Programı tamamlanmıştır. Katılamayan öğrencilerimiz ilgili sunumlara aşağıda bulunan bağlantılardan ulaşabilirler.
Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği sunumu için tıklayınız.
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tanıtım sunumu için tıklayınız.
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.