Bölüm Başkanlığımızın koordinasyonu ile gerçekleştirilen Tübitak Projeleri Bilgilendirme Toplantısında projelerle ilgili bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.
Bitirme projelerin kalitesin ve katma değerinin arttırılması bölüm akademik kurulunda alınan karar gereği, bugün proje alan öğrencilerimize TÜBİTAK ve diğer projelere nasıl müracaat edilir? Destek nasıl alınır? Proje nasıl hazırlanmalıdır? gibi konularda Gazi TTO ofisi Uzmanı Buse Cafer öğrencilerimizi bilgilendirilmiştir.
Bu seminerde ayrıca öğrencilerimize proje hazırlamanın inceliklerinin anlatılmasının yanında Gazi TTO dan nasıl destek alabilecekleri, proje yazımlarını nasıl iyileştirebilecekleri gibi konularda bilgilendirme yapılmıştır.
Tüm öğrencilerimizin Tübitak projelerine müracaat etmelerini bekliyoruz.
Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanlığı
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.