Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Topluluğu 2016-2017 eğitim öğretim yılı ilk yönetim kurulu toplantısı 24.10.2016 pazartesi günü gerçekleştirilmiştir. Toplantıya topluluğumuza olan desteklerini iletmek üzere Bölüm Başkanımız Sayın Prof. Dr. Şeref SAĞIROĞLU ve Akademik Danışmanımız Sayın Arş. Gör. Mahmut KAYA katılmışlardır.
Yapılan toplantıda yönetim kurulu üyeleri belirlenmiş, Gezi Komitesi, Eğitim Komitesi, Reklam ve Sponsorluk Komitesi, Proje Komitesi ve Organizasyon Komitesi oluşturulmuştur. Oluşturulan komitelerin her birine bir koordinatör atanarak görev dağılımları gerçekleştirilmiştir. Yıl içinde gerçekleştirilmesi düşünülen 5 temel organizasyon belirlenerek bu konuda en kısa zamanda topluluk üyelerine gerekli bilgilendirme yapılacaktır.
Yönetim Kurulu Başkanı Hatice KÜTÜK, Başkan yardımcısı Rabia ARKAN, Teknik Proje Sorumlusu Kerem ÇAĞIL ve Sosyal Proje Sorumlusu Sinem Öznur ÖZDEMİR olarak belirlenmiştir.
Topluluğa üye alımları devam etmekte olup; yeni bir heyecan ve vizyon ile duyurusu yapılacak olan Topluluk Tanışma Çayı etkinliği en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar dileriz.
Topluluğumuzun gerçekleştireceği sosyal ve teknik etkinlikler daha sonra duyurulacaktir.
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.