Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK) Tekirdağ’da, ‘Yazılım Güvenliği ve Standartları’ ana temasıyla, 20 Ekim tarihinde Namık Kemal Üniversirtesi’nde düzenlendi.30. kez düzenlenen Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanları Toplantıları’nın, bu yıl, üretilen yararlı sonuçların tüm akademisyenlere aktarılmasının daha uygun olacağı değerlendirildiğinden, Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK) olarak gerçekleştirilmesine karar verildi. Bu karar gereği, UBMK’2016 ilk kez İTÜ, Gazi Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversitesi iş birliğiyle düzenlendi.
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.