İstanbul Üniversitesinin ev sahipliğinde altıncısı düzenlenen "Uluslararası Gelecek İçin Öğrenme Alanında Yenilikler” konferansı kapsamında "Eğitimde e-Dönüşüm Yarışması"nda, Dr. OKTAY YILDIZ danışmanlığındaki öğrencilerimiz EREN DENİZ GENÇ ve HİLAL NUR ISSI "Matematiğe Dokun" adlı proje ile Birincilik, "Otizmli çocukların eğitimi" adlı proje ile de İkincilik ödülü kazanmışlardır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Bölüm Başkanlığı
Fakültemizde Büyük Veri ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nın Açılışı Yapıldı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.