Bölümümüz öğretim üyelerinden Prof. Dr. Suat Özdemir’in proje yürütücüsü ve Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Demirci’nin araştırmacı olarak yer aldığı “Nesnelerin İnterneti için Sis Hesaplama Temelli Karmaşık Olay İşleme ve Değerli İçerik Çıkarımı” başlıklı projenin TÜBİTAK 1001 - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı kapsamında desteklenmesine karar verilmiştir.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.