Havelsan Akademi ve Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi işbirliğiyle 30 Temmuz- 3 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bölümümüzden Habibe Güler ve Büşra Taşkın isimli öğrencilerimizin katılım sağladığı Siber Güvenlik Sertifika Programı tamamlandı. Bölüm başkanımız Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu'nun da iştirakiyle gerçekleştirilen sertifika töreninde Havelsan mühendisleri tarafından 5 gün boyunca eğitim gören kursiyerler başarı belgelerini aldılar.
Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.