Her yıl 75'den fazla ülkeden yaklaşık 1800 öğrencinin katıldığı Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF 2018) yarışmasına TÜBİTAK tarafından bu yıl aday gösterilen ve Bölümümüz Öğretim Üyesi Prof. Dr. M. Ali Akcayol'un danışmanlığını ve Atalay Kutlay'ın yürütücülüğünü yaptığı "RDS of Things: Using RDS Technology for Smart Cities" başlıklı proje jüri özel ödülünü almıştır.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.