2018 yılı TUBİTAK 2242 Öncelikli Alanlarda Üniversite Öğrencileri Proje Yarışması, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında Araş. Gör. Ramazan Terzi Danışmanlığında Öğrencilerimiz Merve Tosun ve Hatice Kocaosmanlar, "Filo Araç Aktivite Raporları Üzerinde Büyük Veri Analizi" adlı projeleri ve Dr. Oktay Yıldız danışmanlığında öğrencilerimiz Umut Barış Korkut ve Ömer Berke Göktürk, "Bitki Hastalıklarının Otomatik Tespiti: Bir Mobil Uygulama" adlı projeleri ile birincilik kazanmışlardır.
Öğrencilerimizi ve danışmanlarını kutlar, başarılarılarının devamını dileriz.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.