Bölümümüz lisans bitirme projeleri sergisinde yapılan değerlendirmede dereceye giren öğrencilere plaketleri bölüm öğretim üyelerimiz tarafından verilmiştir.
Recep Dinçer ve Muzaffer Erdoğan tarafından yapılan "5G Ağlarında Yapay Zeka Tabanlı Trafik Sınıflandırma" başlıklı proje birinci, Ahmetcan Zan tarafından yapılan "Derin Öğrenme Tabanlı Görüntüden Ses Üretme" başlıklı proje ikinci ve Fatih Özcan tarafından yapılan "Derin Öğrenme ile Görüntü Başlıklandırma" başlıklı proje üçüncü seçilmiştir.
Öğrencilerimizi ve danışman öğretim elemanlarımızı tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Bölüm Başkanlığı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.