Erasmus+ kapsamında bölümümüze ziyarete gelen St. Paul the Apostle University of Information Science and Technology Rektörü Prof. Dr. Ivan Bimbilovski bölümümüz öğretim elemanları ve öğrencilerine "Big Data Law" konulu seminer vermiştir. Prof. Bimbilovski günümüzde popüler bir araştırma konusu olan büyük veri hakkında kapsamlı bilgi sunmuş, ayrıca ülkesindeki Erasmus imkanlarını anlatmıştır. Yoğun katılım sağlanan seminer plaket töreni ve toplu fotoğraf çekilmesiyle sona ermiştir.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.