Danışma Kurulu Toplantımız 08 Haziran 2022 tarihinde yapılmıştır. Danışma kurulu üyelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, bölümümüzün eğitim-öğretim kalite güvence sistemi, uluslararası ilişkilerimiz, ulusal ve uluslararası projelerimiz ile hedeflerimiz hakkında danışma kurulu üyelerimize bilgi sunulmuştur. Daha sonra danışma kurulu üyelerimiz eğitim-öğretim kalitemizi yükseltme, uluslararası işbirliklerimizi geliştirme, Ar-Ge projelerimizin sayısını artırmaya yönelik görüş ve önerilerini ifade etmişlerdir. Tüm danışma kurulu üyelerimize görüş ve önerileri için teşekkür ederiz.
Bölüm Başkanlığı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.