Nokia'dan hibe olarak temin edilen sunucularla oluşturulan Veri ve Sunucu Merkezimiz 11 Ekim 2022 tarihi itibarıyla kullanıma açılmıştır. Toplam 250 sanal makine tahsis kapasitesine sahip merkezimizi öğrencilerimiz ve akademik personelimiz kullanabilecektir.
Kullanım talebinde bulunacak öğrencilerimizin ve akademik personelimizin Sanal Sunucu Açma Talep Formunu doldurarak Laboratuvar Koordinatörümüz Dr. Muhammet Ünal'a başvurmaları gerekmektedir.
Sanal Sunucu Açma Talep Formunu indirmek için tıklayınız.
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.