Havelsan Suit Klasik programı kapsamında, bölümümüz öğretim üyesi Doç. Dr. Oktay Yıldız danışmanlığında lisans öğrencilerimiz Ertuğrul Özdemir, Ayşe Züleyha İnal ve Nihan Karpuzoğlu tarafından yürütülen “Sürü İhalar Arası Koordinasyon Ve Rota Planlama” isimli proje ile Doç. Dr. Murat Yılmaz danışmanlığında bölümümüz lisans öğrencileri İlker Baykara, Sadık Türcan ve Göktuğ Can Gök tarafından yürütülen “Metaverse Ortamında Sanal İnsanlar İçin Yeni Nesil Turing Testi” isimli proje teknik destek almaya hak kazanmıştır. Proje ekiplerini tebrik eder başarılar dileriz.
Bölüm Başkanlığı
2024 Lisans Bitirme Projeleri Sergisi ve Mezunlar Buluşması
TÜBİTAK BİLGEM YTE Eğitimi Daveti
Öğrencilerimizin Girişimcilik Yarışması Derecesi
Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu Yüksek Atıf Alan Bilim İnsanı olarak seçilmiştir.
9. Uluslararası Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Konferansı (UBMK 2024)
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.