Lisans Bitirme Projeleri ile TÜBİTAK'ın ilgili proje yarışmalarına başvuruların arttırılması ve bu yarışmalara başvuruların nasıl yapılacağı konusunda Bölümümüz Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Umut Arıöz öğrencilerimiz için bir seminer verecektir. Bitirme Projeleri yapan tüm öğrencilerin KATILIMI ZORUNLUDUR.
Yer: 418 nolu derslik
Tarih: 16 Ekim Cuma
Saat: 11:00-12:00
Bölüm Başkanlığı
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.