1., 2. ve 3. sınıf öğrencilerimizin dikkatine:
Desteğe ihtiyacı olan başarılı öğrencilerimize sınırlı sayıda burs verilecektir. Başvurular 5 Ekim'e kadar Bölüm Başkanlığına yapılacaktır. Başvuru dilekçesinde not ortalaması, ailenin gelir durumu ve öğrencinin başarısını gösteren bilgilere yer verilmeli, destekleyici belgeler eke koyulmalıdır.
Bölüm Başkanlığı
Görüş, istek ve değerlendirmelerinizi bize iletin.